Služby

Prodej nemovitosti
Prodej nemovitosti

Jsme realitní kancelář, která se specializuje na prodej a správu nemovitostí. Naše kancelář je tvořena skupinou lidí, kteří jsou profesionálové a zákazníkům poskytují osobní přístup. Nabízíme širokou škálu nemovitostí včetně bytů, domů a pozemků. Náš tým je složen z profesionálů, kteří mají dlouholeté zkušenosti na realitním trhu a jsou připraveni pomoci projít celým procesem nákupu nemovitosti.

Číst více
Rekonstrukce nemovitosti
Rekonstrukce nemovitosti

Staré a opotřebované nemovitosti měníme na moderní a funkční prostory. Věnujeme se rekonstrukcím, které zlepší hodnotu nemovitosti a poskytnou lepší bydlení pro majitele nebo budoucí nájemce. Řídíme se ověřenými postupy, které zajistí, že rekonstrukce bude provedena správně a efektivně, tak aby byly splněny potřeby a požadavky klienta.

Číst více
Správa nemovitosti
Správa nemovitosti

Staráme se o celkovou správu nemovitosti, majitelé nemovitostí mají přehled o stavu svého majetku a pravidelně se o něj starají odborníci. Tyto služby jsou velmi užitečné pro majitele nemovitostí, kteří nechtějí řešit složité administrativní a technické záležitosti spojené se správou nemovitostí.

Číst více
Swiss Reality s.r.o.
Swiss Reality s.r.o.
Malešická 2855/2b
130 00
Praha